انگیولر

ساخت دایرکتیودر Angular

دایرکتیو نشانه ای است که بر روی Dom مانند attribute،تگ،کامنت و کلاس سی اس اس ایجاد میشوند که یک سری ویژگی ها رو از طریق کامپایلر اچ تی ام ال انگیولر به Dom میدهد .

مثلا ng-app که یک دایرکتیو است برای شروع کار با انگیولر به اون احتیاج داریم یا از طریق ng-controller می تونیم در یک قسمت از اچ تی ام ال کار خاصی انجام بدهیم . اگر بخواهیم دایرکتیو سفارشی بسازیم ، قبل از اون احتیاج است که این موارد رو بدونیم .

اعتبار سنجی فرم ها توسط AngularJs

Angular یک سری ویژگی ها برای اعتبار سنجی فرم به ما از قبیل ng-valid , ng-dirty و ... می دهد . به طور مثال در فرم های Htmlای توسط required می توانیم اجزای فرم رو مثل input ها اجباری کنیم. در این مقاله قصد داریم در مورد اعتبار سنجی فرم توسط انگیولر صحبت کنیم . به طور مثال اگر بخواهیم یوزر در یک input کمتر از 5 کاراکتر وارد نکند می توانیم به راحتی از این ویژگی

AngularJs چیست ؟

Misko Hevery از گوگل ، خالق یا به قول خودشون پدر AngularJs (انگیولر جی اس) یکی از مشهور ترین و بهترین فریم ورک های جاواسکریپت است . AngularJs می تونه برای اپلیکیشن های تک صفحه ی (single-page-applications = SPA) گزینه ی خیلی خوبی باشه ، خیلی خوب که چه عرض کنم می تونه بهترین گزینتون باشه .

Subscribe to RSS - انگیولر