ورود

ورود کاربر

وبلاگ وب پن

27
نویسنده: سهیل صادق بیان

اگر در دروپال بخواهید یک سری از مطالب رو به صورت دسته ای پاک کنید راه حل‌های زیادی هست مثل استفاده از ماژول Bulk و ماژول Devel . اما در این مقاله میخواهیم از طریق کد و با استفاده از زمان این کار رو بکنیم.

 

150
نویسنده: سهیل صادق بیان

سلام بر دوستانی که این سایت رو دنبال می کنن و اینکه عذر خواهی می‌کنیم اگر برای مدت زیادی مطلب جدیدی در سایت وب پن گذاشته نشده است .

157
نویسنده: سهیل صادق بیان

اگر شما در حال توسعه وب سایت ریسپانسیو هستید به احتمال زیاد با تغییر کردن کیفیت عکسها مواجه شده اید . این مورد در سایز موبایل و بیشتر در مرورگر فایرفاکس رخ می دهد . اگر خواستید می توانید همچین چیزی را در گوگل سرچ کنید تا نتیجه های سرچ گوگل را ببینید .

image rendering in firefox

121
نویسنده: سهیل صادق بیان

این ماژول بعد از دانلود به شما دو فولدر می دهد .

1 - progress_bar

2 - progressbar

133
نویسنده: سهیل صادق بیان

نحوه ی نصب دراش در ویندوز (Xampp) توسط composer

لینک مفید : 

Installing Drush 7 on Windows 7 and 8 + XAMPP

98
نویسنده: سهیل صادق بیان

شاید شما هم نیاز داشته باشید در پروژه هایی که با انگیولر دارید ، کلیک راست رو غیر فعال کنید . در پایین دایرکتیو مربوط به غیر فعال کردن کلیک راست رو برای شما دوستان می گذارم .

directive
599
نویسنده: سهیل صادق بیان

دایرکتیو نشانه ای است که بر روی Dom مانند attribute،تگ،کامنت و کلاس سی اس اس ایجاد میشوند که یک سری ویژگی ها رو از طریق کامپایلر اچ تی ام ال انگیولر به Dom میدهد .

AngularJS
436
نویسنده: سهیل صادق بیان

Angular یک سری ویژگی ها برای اعتبار سنجی فرم به ما از قبیل ng-valid , ng-dirty و ... می دهد . به طور مثال در فرم های Htmlای توسط required می توانیم اجزای فرم رو مثل input ها اجباری کنیم. در این مقاله قصد داریم در مورد اعتبار سنجی فرم توسط انگیولر صحبت کنیم . به طور مثال اگر بخواهیم یوزر در یک input کمتر از 5 کاراکتر وارد نکند می توانیم به راحتی از این ویژگی

شروع به کار با AngularJs
749
نویسنده: سهیل صادق بیان

توی این مقاله قصد داریم یکم راجع به فریم ورک محبوب Angular صحبت کنیم و کارایی که انجام دادیم و انجام دادید رو به اشتراک بزاریم و مختصر آموزشی رو در حین معرفی کارامون ، بدیم .

من یک سری کار به صورت آزمایشی انجام دادم که می تونید از این آدرس ببینید .

AngularJS
8,351
نویسنده: سهیل صادق بیان

Misko Hevery از گوگل ، خالق یا به قول خودشون پدر AngularJs (انگیولر جی اس) یکی از مشهور ترین و بهترین فریم ورک های جاواسکریپت است . AngularJs می تونه برای اپلیکیشن های تک صفحه ی (single-page-applications = SPA) گزینه ی خیلی خوبی باشه ، خیلی خوب که چه عرض کنم می تونه بهترین گزینتون باشه .

Subscribe to News from blog