ورود

ورود کاربر

ترفند ها

مشکل کیفیت عکس در سایز های مختلف

اگر شما در حال توسعه وب سایت ریسپانسیو هستید به احتمال زیاد با تغییر کردن کیفیت عکسها مواجه شده اید . این مورد در سایز موبایل و بیشتر در مرورگر فایرفاکس رخ می دهد . اگر خواستید می توانید همچین چیزی را در گوگل سرچ کنید تا نتیجه های سرچ گوگل را ببینید .

image rendering in firefox

برای این کار باید از خصوصیت image-rendering استفاده کنید .

 

ارسال ایمیل مجزا برای هر بخش از طریق Webform

 وقتی سایت برای یک شرکت بزرگ طراحی می کنیم دارای چند بخش است ، فرض می کنیم از ما خواسته شده که Webform را طوری طراحی کنیم که کاربر با انتخاب هر بخش مورد نظر ، پیغام جداگانه ای برای هر بخش ارسال کند.

معرفی سایت simplytest.me

حتما برای شما هم پیش اومده که در سایت اصلی دروپال یا سایر سایت های مربوطه، ماژول یا قالب جدیدی دیدید که دوست داشتید آن را تست کنید ولی خوب ممکنه ترس از اینکه این ماژول با سایر ماژول ها همخوانی نداشته و سایت را به هم بریزه شما را هم مثل من از امتحان ماژول منصرف کنه که ممکنه فرصت آشنایی با یک ماژول خیلی کاربردی و خوب را از ما بگیره.

نمایش یک بلوک در صفحه های خاص

وب سایت فروشگاهی متین پارس ، پروژه ای که این روزا دست منه . پروژه ای که بر خلاف سایت های دیگه زیادی از من زمان گرفت و یه جورایی داره خسته کننده میشه . نکته ای که امروز بهش برخوردم و می خوام اون رو به اشتراک بزارم اینه که قراره یک بلاک رو در یک نوع محتوا خاص (Content Type) و در تعدای صفحه دیگه نمایش بدم .

ترجمه کردن لینک در فوتر ویوز (قسمت ششم)

گاهی می خواهید یک لینک یا یک متن ویوز رو در قسمت Text area  ترجمه کنید ، به صورت معمول ترجمه کردن و از طریق این مسیر admin/config/regional/translate/translate شدنی نیست ، در دروپال ترجمه ی متون از طریق ()t انجام میشه . بنابراین باید متن مورد نظرمون رو درون ()t قرار بدهیم .

صفحه‌ها

Subscribe to RSS - ترفند ها